WIEJSKI STÓŁ NA WESELE I INNE OKOLICZNOŚCI

Zajmujemy się przygotowywaniem zamówień indywidualnych na różne okoliczności. Wędliny przygotowujemy głównie w nawiązaniu do wiekowych, sprawdzonych receptur, dzięki czemu  Stół z wyrobami wiejskimi uatrakcyjni wydarzenie dla najbardziej wymagających podniebień. Do każdego zamówienia podchodzimy z indywidualnością. Mamy również przygotowane pakiety do dowolnej modyfikacji.

Zestaw4

 

Aktualnie jesteśmy na etapie tworzenia oficjalnej oferty stołów wiejskich, prosimy o wyrozumiałość. Pojawi się w najbliższych dniach w tej zakładce. Jeżeli zależy Państwu na czasie prosimy o kontakt.

 

Na klasycznym stole wiejskim nie powinno zabraknąć smarówki (prawdziwy polski smalczyk ze skwarkami i cebulką), kiełbasy wiejskiej, boczku wiejskiego, czy domowych salcesonów. Specjalnie na Państwa życzenie pieczemy udziec nadziewany mięsem kiełbasianym, roladę schabową- zylc weselny, pieczeń z kurczaka, kiełbasy ułożone w warkocz, czy wędliny nadziewane.

ILOŚĆ PRODUKTÓW

Ilość wędlin dostosowujemy do liczby gości na danym przyjęciu lub budżetu.

DEGUSTACJA I ZAMÓWIENIE

Zamówienia stołu wiejskiego odbywają się głównie w zakładzie produkcyjnym, po degustacji i zapoznaniu się z ofertą. Najczęściej wybieraną opcją jest odbiór osobisty wędlin i ułożenie ich podczas przyjęcia przez obsługę lokalu.

Kielbasa
NOWOCZESNOŚĆ I RÓŻNORODNOŚĆ

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była nowoczesna i różnorodna, staramy się być na bieżąco z trendami aranżacji kulinarnych.

W TWOIM STYLU

Styl podania uzależniony jest od preferencji Klientów – klasycznie, w stylu rustykalnym lub nowocześnie i minimalistycznie.

Zainteresowany ofertą? Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nam już teraz!