Produkty zamówione przez Państwa są przez nas starannie przygotowywane do wysyłki. Świeże wyroby po wystudzeniu są selekcjonowane, ważone i pakowane w systemie Vacuum. Pakowanie w systemie próżniowym polega na umieszczeniu mięsa w opakowaniu z tworzywa o małej przepuszczalności, usunięciu z niego powietrza i szczelnym zamknięciu. (pakowanie hermetyczne)

Następnie zapakowane produkty umieszczamy w styropianowym pudełku (styrobox) i dodajemy wkłady utrzymujące temperaturę wewnątrz przesyłki. (żelowe wkłady bezpieczne dla żywności. Są wielokrotnego użytku. Mogą ich Państwo użyć ponownie, mają szerokie zastosowanie).

 Zamówienia wysyłamy bezpośrednio z chłodni zakładu produkcyjnego. Nie przechodzą one przez magazyny, dlatego w trosce o jakość zdecydowaliśmy się na wysyłkę we wtorki, środy i czwartki, co daje gwarancję dostawy świeżych wyrobów produkowanych tego samego dnia.

Co oznacza, że każde zamówienie złożone w weekend dotrze do Państwa we wtorek.

Styrobox 1

Korzystamy z usług różnych firm kurierskich, głównie DPD. Przewidywany czas dostawy to 1 dzień. (16h to średni czas dostawy)  Koszt wysyłki wynosi zawsze 25 zł … lub 0zł dla zamówień o kwocie przewyższającej 300 zł.

Zastrzegamy sobie możliwość wystąpienia różnic wagowych, a zarazem wystąpienia różnic w kwotach do zapłaty za zamówiony towar. Jest to podyktowane naturalnymi różnicami produktów, ze względu na produkcję rzemieślniczą. Produkty zakupione w naszym sklepie należy przechowywać w lodówce, nadają się do mrożenia.

W razie pytań odnośnie dostaw prosimy o kontakt.

po godzinie 17:00 każdego dnia: (+48) 535 546 999 (odpowiadamy na SMS o każdej godzinie)

KOSZTY DOSTAWY

 • Kurier – 25 zł
 • Darmowa dostawa od 300 zł

 Wysyłamy w opakowaniu typu styrobox

SPOSOBY PŁATNOŚCI

 1. Sprzedawca udostępnia następujące sposoby płatności:
  • płatność przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy,
  • płatność za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności (Przelewy24.pl),
  • płatność przy odbiorze u dostawcy tj. za tzw. pobraniem.
 2. W przypadku płatności przelewem tradycyjnym, wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy: 74 1140 2004 0000 3002 8022 6114 Firma Handlowo-Usługowa Elwira Bonarek, Wiązownica Duża 118, 28-200 Staszów, NIP: 8661743363. W tytule przelewu należy wpisać „Zamówienie nr …”.
 3. W przypadku płatności za pośrednictwem elektronicznego systemu płatności Klient dokonuje zapłaty przed rozpoczęciem realizacji Zamówienia. Elektroniczny system płatności umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków.
 4. W przypadku płatności przy odbiorze przesyłka wysyłana jest po weryfikacji poprawności danych adresowych. Klient jest zobowiązany do zapłaty za Zamówienie i odebranie Produktu od dostawcy.
 5. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy Sprzedaży w terminie 3 dni roboczych od dnia jej zawarcia, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.
 6. W przypadku wyboru płatności opisanych w pkt 1.1oraz 1.2 niniejszego paragrafu, Produkt zostanie wysłany dopiero po jego opłaceniu.

KOSZT, TERMIN I SPOSOBY DOSTAWY PRODUKTU

 1. Koszty dostawy Produktu, które pokrywa Klient, są ustalane w trakcie procesu składania Zamówienia i są uzależnione od wyboru sposobu płatności oraz sposobu dostawy zakupionego Produktu.
 2. Na termin dostawy Produktu składa się czas kompletowania Produktu oraz czas dostawy Produktu przez przewoźnika:
  1. Czas kompletowania Produktów wynosi od 1 do 2 dni roboczych od momentu:
 3. zaksięgowania środków pieniężnych wpłaconych z tytułu Umowy Sprzedaży na rachunku Sprzedawcy albo
 4. pozytywnej autoryzacji transakcji przez elektroniczny system płatności lub
 5. przyjęcia Zamówienia do realizacji przez Sprzedawcę w przypadku wyboru zapłaty za pobraniem.
  1. Dostawa Produktów stanowiących rzeczy ruchome przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. od 2 do 3 dni roboczych od momentu nadania przesyłki (dostawa następuje wyłącznie w dni robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).
 6. Zakupione w Sklepie Produkty są wysyłane wyłącznie na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej.
 7. Zakupione w Sklepie Produkty Klient może odebrać osobiście po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym.